بیتیلِکس چیست ؟

بیتیلِکس یک صرافی آنلاین ارزهای دیجیتال است که متشکل از تیمی حرفه ای با بیش از یک دهه سابقه در  حوزه ارزهای دیجیتال میباشد.

 

آیا خرید و فروش در سایت شامل کارمزد میشود ؟

خیر ،  خرید و فروش در سایت هیچ گونه کارمزدی ندارد .

 

آیا برای خرید و فروش حداقل مقداری وجود دارد ؟

خیر ، با توجه به هدف بیتیلِکس که ارائه خدمات به تمامی شما سروران گرامی میباشد هیچ گونه محدودیتی در خرید و فروش و استفاده از خدمات سایت وجود ندارد .

 

چرا احراز هویت لازم است ؟

جرايم و کلاهبرداری‌ها در دنیای اینترنت امروزه به اشکال خاص و پیچیده‌ای انجام می‌شوند؛ به همین دلیل و به توصیه‌ی "پلیس فتا"، کاربران باید پس از ثبت نام باید مراحل احراز هویت را پیش از انجام معامله به پایان برسانند.  هویت شما پیش ما محفوظ است و تصویر ارسالی شما بعد از تایید از تمامی سرور های سایت حذف خواهد شد . این فرآیند تنها یکبار صورت میگیرد و بعد از آن میتوانید از تمامی خدمات سایت استفاده کتید .

 

مدت زمان تسویه حساب چقدر است ؟

واریز ارزهای دیجیتال در ساعات کاری بلافاصله بعد از خرید کاربر انجام میشود ( ساعت کاری بیتیلِکس از شنبه تا چهارشنبه 11:30 الی 19:00 و پنجشنبه 11:30 الی 15:30 میباشد. ) و در ساعات غیر کاری و ایام تعطیل معمولا در چند ساعت و یا حداکثر در اولین ساعت کاری روز بعد انجام خواهد شد .

تسویه ریالی با مشتریان عزیز بیتیلِکس به صورت حواله بانکی پایا خواهد بود و هر روز در 2 نوبت ساعات 11:30 و 19:00 انجام میشود ، تسویه سیکل پایا طبق دستورالعمل بانک مرکزی انجام میشود .

 

 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به بیتیلکس می باشد