قیمت دوج کوین برای اولین بار به 10 سنت رسید !

قیمت دوج کوین برای اولین بار به 10 سنت رسید !

۱۴۰۰-۰۱-۲۶

همزمان با رشد قیمت آلت کوین ها در این هفته ، دوج کوین نیز  با رشد قیمت شدیدی رو به رو شد و با بیش از 120% رشد قیمت به ارزش 10 سنت رسید.

دوج کوین در حال حاضر با چین لینک در رقابت تنگاتنگی برای تصاحب رتبه ی دهم مارکت کپ است و هر دو ارز با فاصله ی کم مارکت کپ معادل 17 میلیارد دلاری دارند.

تحلیلگران در حال حاضر 3 عامل را دلیل اصلی رشد قیمت دوج کوین قلمداد میکنند ، این 3 عامل عبارتند از توییت های الون ماسک ، شروع آلت سیزن و جو مثبت سرمایه گذاری در مارکت کریپتوکارنسی ها که در ادامه به بررسی این عوامل میپردازیم.

 

جو بسیار مثبت مارکت کریپتو :

با رشد قیمت بیتکوین و عبور از مقاومت کلیدی 60،000 دلار بسیاری از آلت کوین های برتر از جمله اتریوم ، ریپل ، ترون و مونرو با رشد قیمت همراه شدند و شروع به ثبت رکورد های قیمتی کردند. از این رو جو حاکم در مارکت کریپتو در حال حاضر بسیار مثبت است و سرمایه گذاران جدیدی تشویق به سرمایه گذاری شدند.

یکی از تحلیلگران باور دارد دلیل اصلی اشتیاق سرمایه گذاران به آلت کوین ها، قیمت بسیار کمتر آنها نسبت به بیتکوین است و از این رو سرمایه گذاران تمایل بیشتری به خرید آلت کوین ها دارند.

از سوی دیگر بسیاری از تریدر ها باور دارند صرفا با رشد قیمت چند آلت کوین نمیتوان نتیجه گرفت که آلت سیزن آغاز شده است چرا که هنوز آلت کوین های زیادی وجود دارند که رشد قیمت نداشتند و تنها تعداد اندکی از آلت کوین ها وارد شیب مثبت شده اند.

 

توییت مجدد الون ماسک در باره ی دوج کوین :

همزمان با شروع رشد آلت کوین ها و ورود به فاز مثبت و صعودی، الون ماسک نیز در روز سه شنبه بار دیگر درباره ی دوج کوین توییت کرد. الون ماسک در این توییت نوشت " دوج، بر روی ماه پارس میکند "

اگر چه این یک توییت طنز بود، ولی همین جمله ی کوتاه برای تزریق هیجان به بازار و رشد قیمت دوج کوین کافی بود و بلافاصله بعد از این توییت روند رشد قیمت دوج کوین با سرعت بیشتری پیش رفت. اما نکته حایز اهمیت آنجاست که علی رغم علاقه شدید الون به دوج کوین ، او هنوز به طور رسمی در این ارز دیجیتال سرمایه گذاری نکرده است و تنها سرمایه گذاری که خبر آن تایید شده سرمایه گذاری 2.5 میلیارد دلاری  تسلا بر روی بیتکوین است .

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به بیتیلکس می باشد