جک دورسی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت توییتر، معتقد است وایت پیپر بیت کوین مانند شعر است

جک دورسی، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت توییتر، معتقد است وایت پیپر بیت کوین مانند شعر است

۱۳۹۹-۰۲-۰۷

جک دورسی موسس و مدیرعامل توییتر در مصاحبه اخیر خود با لکس فریدمن (Lex Fridman) وایت پیپر بیت کوین را همانند یک شعر توصیف کرده است.در پادکست اخیر فریدمن در تاریخ 24 آوریل دورسی گفته است:

به نظرم وایت پیپر بیت کوین یکی از مهمترین اقدامات در عرصه علوم کامپیوتر طی 20 الی 30 سال گذشته است. این وایت پیپر همانند یک شعر است.

دورسی قبلا هم در مورد بیت‌کوین نظرات جالبی ارائه داده است

جک دورسی که رتبه 11 در بین 100 فرد تأثیرگذار در عرصه ارزهای دیجیتال را در اختیار دارد و مدیرعامل شرکت پرداخت اسکوئر(Square) هم می‌باشد، همواره نظر مثبتی درباره بیت‌کوین داشته است.

دورسی طی مصاحبه ای که با "جو روگان" در سال 2019 در خصوص بیت‌کوین داشته است گفت: بیت کوین چیزی است که در اینترنت به وجود آمده است، در اینترنت توسعه یافته است و در اینترنت آزمایش شده است.

مدیر عامل توییتر عدم تمرکز Crytpo را دوست دارد

دورسی در پاسخ به سؤالی در مورد موضع خود درباره بیت کوین و ارزهای دیجیتال گفت: به نظرم زیباترین نکته درباره بیت کوین این است که هیچکس نمی‌تواند روند و سمت و سوی آن را مشخص کند و هیچکس نمی‌تواند آن را متوقف کند.

دورسی با اشاره به این موضوع که وایت پیپر بیت کوین همانند یک شعر است، خاطرنشان کرد:
ما چیزی در اختیار داریم که ماهیت کاملا ارگانیک دارد و طراحی اصلی آن بسیار منظم است.

جک دورسی در اوایل ماه آوریل و در بحبوحه تنش بازارهای مختلف و شیوع ویروس کرونا، یک میلیارد دلار از سرمایه خود را به موسسه Start Small LLC به منظور مبارزه با بیماری کرونا اهدا کرده است.

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به بیتیلکس می باشد