اگر تاریخ تکرار شود، بیتکوین ۴۰۰ هزار دلار خواهد شد !! 

اگر تاریخ تکرار شود، بیتکوین ۴۰۰ هزار دلار خواهد شد !! 

۱۳۹۹-۰۷-۲۲

یکی از طرفداران محبوب کریپتوکارنسی، پیش بینی جدیدی رو از نوسانات قیمت بیتکوین منتشر کرده که هودلر های بیتکوین رو به شدت خوشحال کرده :)
این طرفدار جذاب بیتکوین باور داره که اگر بیتکوین الگوی قدیمی خودش رو تکرار کنه، میتونه به راحتی تا پایان سال 2021 به قیمت افسانه ای 400,000 دلار برسه !!


البته که حدث و گمان راجع به نوسانات قیمت بیتکوین همیشه بوده، ولی این آقای TytanInc با انتشار چند تا نمودار تو اکانت توییترش حجت رو با هودلر های بیتکوین تموم کرد و تیر خلاصو زد بر قلب همه‌ی اونایی که میگن بیتکوین نابود میشه !!
این آقای TytanInc روند فعلی قیمت بیتکوین به سال 2017 تشبیه کرده ، و از اونجایی که سال 2017 قیمت بیتکوین 3415% رشد کرده بود نتیجه گرفته که در صورت تکرار همون الگو، اگر بیتکوین بخواد نسبت به قیمت  11,400$ فعلی 3415% رشد کنه باید به 400,000$ برسه !


آقای TytanInc زمان تکمیل شدن الگو صعودی بیتکوین رو پایان 2021 و اوایل 2022 در نظر گرفته و موقعیت فعلی رو هم به اواسط 2016 تشبیه کرده.
البته این اولین باری نیست که همچین پیشبینی هایی برای روند قیمت بیتکوین منتشر میشه ولی خب هر چند که الان خیلی دور از حقیقته ولی بازم تحلیل جذابیه‌.
نظر شما راجع به این تحلیل وسوسه انگیز چیه ؟
یادتون نره نظراتتونو با ما به اشتراک بذارید

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به بیتیلکس می باشد