احتمال 90 هزار دلاری شدن ارزش بیتکوین تا پایان ماه آپریل

احتمال 90 هزار دلاری شدن ارزش بیتکوین تا پایان ماه آپریل

۱۴۰۰-۰۱-۳۱

تحلیلگر معروف پلن بی در آخرین به روز رسانی خود پیشبینی کرده است که قیمت بیتکوین تا پایان آپریل به ارزش 92000 دلار خواهد رسید. در این مقاله قصد داریم احتمال وقوع و زمان تقریبی این صعود قیمت را بررسی کنیم.

 

بیتکوین و مارکت کریپتو روز های مثبتی را در آغاز ماه آپریل سپری کردند و با ثبت اوج قیمت های جدید توقع سرمایه گذاران را از آینده ی این بازار تا حد زیادی بالا بردند. و دوج کوین نیز با رشد بیش از 400 درصد به ستاره ی اصلی مارکت کریپتو تبدیل شد و توانست در بین 5 ارز اول کوین مارکت کپ قرار گیرد.

همزمان با این موج رسانه ای، تحلیلگر پلن بی با انتشار به روز رسانی جدیدی از تحلیل خود مدعی شد که حجم خرید بیتکوین هنوز به اوج سال های 2011 و 2013 و 2017 نرسیده است و در صورتیکه بیتکوین روند مشابهی را تکرار کند باید تا پایان ماه آپریل شاهد 90 هزار دلاری شدن ارزش بیتکوین باشیم.

 

اریک کراون یکی از تحلیلگران مطرح مارکت کریپتو نیز در مصاحبه ای گفته است " علی رغم اصلاح نسبی ارزش بیتکوین او همچنان به آینده ی این بازار بسیار خوشبین است و در حال حاضر برنامه ای برای خروج از مارکت ندارد و قصد دارد همچنان از موج سواری در مارکت کریپتو لذت ببرد "

 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به بیتیلکس می باشد